O nás

Witamy w świecie firmy Solgaz – miejscu na mapie Polski, które od 2002 roku może być nazywane “Stolicą kuchennych innowacji”.

POZNAJ NAS

"Naszą przewagę konkurencyjną budujemy na innowacji i wyróżnieniu oferując produkty jakich inni producenci nie mają. Jesteśmy dla Klientów, którzy wymagają więcej i nie zadowalają się standardowymi, masowo produkowanymi urządzeniami. Spełniamy oczekiwania osób, które nie godzą się na wyroby zużywające dużo prądu a jednocześnie ekologiczne i energooszczędne płyty gazowe nie odpowiadają im ze względów estetycznych. Nasz sztandarowy produkt łączy w sobie energooszczędną technologię gazową z estetyką i łatwością w utrzymaniu w czystości płyty ceramicznej

Ireneusz Bartnikowski

Prezes firmy SOLGAZ

Technologia inspiruje

Do działania napędza nas to co najbardziej wyróżnia naszą firmę – pasja konstruktorów. Pionierów w wykreowanej przez siebie dziedzinie. Nie mogliśmy sobie pozwolić na tworzenie „zwykłych sprzętów AGD”. Takich firm jest wiele, ale to nas technologia inspiruje.

 • 2002

  Začiatok činnostiNápad vytvorenia plynového sporáka bez plameňa – to bol impulz vzniku spoločnosti Solgaz.

 • 2009

  Nová generácia varných dosiekPo získaní príslušných patentov a osvedčení, dlhého obdobia testovania a na základe zozbieraných hodnotení zákazníkov, sme sa rozhodli vylepšiť varnú dosku a vytvoriť rad GPC (názov Plynové keramické dosky).

 • 11 / 2014

  Nové sídloV Marcinowiciach nám bolo tesno, takže sme presťahovali výrobu, sklad aj kanceláriu do Swidnice, kde máme novú budovu WSEZ.

 • 01 / 2015

  Indukčné varné dosky a odsávače pár - digestoryKomentáre zákazníkov nás inšpirovali k rozšíreniu sortimentu výrobkov o indukčné varné dosky a odsávače pár.

 • 02 / 2015

  RúryPodľa požiadaviek zákazníkov sme sa rozhodli rozšíriť náš sortiment o krásne čierne rúry szukaj pytanie - hľadať

Nasze nagrody i wyroznienia

 • Flameless gas stoves more efficient and cleaner

  Flameless gas stoves more efficient and cleaner
 • Варочные поверхности экономят газ

  Варочные поверхности экономят газ
 • Cận cảnh bếp ga không ngọn lửa gây sốt thế giới

  Cận cảnh bếp ga không ngọn lửa gây sốt thế giới

Masz wiecej pytan

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE

Infolinia

515 020 420

SERWIS

515 020 434