SOLGAZ
Płyty gazowe pod szkłem do zabudowy

Nasze płyty gazowe bez płomieni łączą ze sobą nowoczesny wygląd typowy dla płyt indukcyjnych ze znaną i docenianą technologią kuchenek gazowych. Efektem takiego połączenia jest innowacyjne, stylowe urządzenie które nie tylko dobrze wygląda w Twojej kuchni, ale jednocześnie zapewnia oszczędność energii i pozwala przyrządzać posiłki na najwyższym poziomie.

Głównymi zaletami płyty bezpłomieniowej są:

 • łatwość utrzymania ich w czystości,
 • elegancki design,
 • a także darmowe pola, które ogrzewane są gorącymi oparami.

Ukryte pod szkłem, sterowane dotykowo palniki gazowe zużywają do 50% mniej gazu oraz są szczelnie zabezpieczone przed ewentualnym jego wyciekiem, co gwarantuje nie tylko oszczędność energii, ale i bezcenne poczucie bezpieczeństwa. Kuchnia gazowa pod szkłem to rewolucja w gotowaniu.

Technologia płyt gaz pod szkłem
Technologia płyt gaz pod szkłem

Technologia płyt SOLGAZ

2022_03_24_solgaz_ikona-20lat_sk_v01

Działamy na rynku już od ponad 20 lat, a tworzone przez nas produkty zostały opracowane i opatentowane w Polsce, co zapewnia unikalność użytych do tego rozwiązań.

technology-icon-2

Łączymy nowoczesny design płyt indukcyjnych z funkcjonalnością płyt gazowych. Najwyższa jakość materiałów zapewnia trwałość oraz niepowtarzalny komfort użytkowania.

technology-icon-3

Technologia gazu pod szkłem pozwala uniknąć przypalonych garnków i tłustych osadów nie rezygnując z możliwości gotowania na najwyższym poziomie.

technology-icon-4

Dzięki katalitycznemu spalaniu w temperaturze 800 stopni oraz cyklicznej pracy palników nasza płyta pozwala na ograniczenie zużycia gazu do 50%.

technology-icon-5

Unikatowe rozmieszczenie palników pozwala na ogrzewanie dodatkowych, darmowych pól jedynie gorącymi oparami.

technology-icon-6

Dzięki specjalistycznym sondom proces spalania gazu jest nieustannie kontrolowany, co zapewnia pełny komfort i poczucie bezpieczeństwa. 

technology-icon-7

Takie systemy jak minutnik, timer czy blokada rodzicielska gwarantują, że kuchenka pracuje tylko wtedy, kiedy jej potrzebujesz, bez obaw o jej przypadkowe uruchomienie. 

technology-icon-8

Nasze płyty nie wymagają specjalistycznych garnków, więc możesz cieszyć się nowoczesnością bez konieczności wymiany ulubionego asortymentu. 

Więcej o technologii

Opatentowana technologia płyt gazowych gaz pod szkłem jest nieustannie przez firmę SOLGAZ rozwijana. Do tej pory żaden z producentów sprzętów AGD nie wprowadził na rynek, tak innowacyjnego rozwiązania, dzięki któremu klienci mogą cieszyć się komfortem gotowania na gazie i estetyką kuchni, którą dają płyty indukcyjne. W najnowszej, już 2 generacji płyt bez płomieni zastosowaliśmy żarniki. Rozwiązanie to jest ewenementem na skalę światową.

Prace R&D nad nowymi generacjami są prowadzone nieustalanie. Rozwój i technologia wpisane są w DNA firmy SOLGAZ.

Proszę aakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Linie płyt gazowych bez płomieni

Technologia płyt gaz pod szkłem
Płyta gaz pod szkłem Solgaz INNOVA
 • nowoczesne żarniki umieszczone pod szkłem zapewniają cichą pracę płyty,
 • duże palniki pozwalają na gotowanie nawet w bardzo dużych garnkach,
 • dodatkowy komfort zapewnia umieszczony w płycie timer, który po wyznaczonym czasie poinformuje Cię o tym sygnałem dźwiękowym lub samodzielnie wyłączy płytę,
 • unikalny system kontroli rodzicielskiej zapobiega przypadkowemu uruchomieniu płyty i zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa,
 • system Stop&Go pozwala przerwać pracę płyty w dowolnym momencie, a Twoje ustawienia zostaną automatycznie uruchomione przy kolejnym jej włączeniu.
Płyta gaz pod szkłem Solgaz OPTIMEX
 • niezwykłą łatwość w czyszczeniu zapewnia brak zakamarków, w których mógłby osadzić się brud,
 • dodatkowe darmowe pole ogrzewane jest gorącymi oparami i sprawdza się idealnie do podgrzewania potraw,
 • nowoczesna, zminimalizowana kratka wylotowa dopełnia minimalistycznego designu urządzenia,
 • slider z 9-stopniowym poziomem mocy pozwoli łatwo ustawić idealną temperaturę,
 • model jest 1,5 cm niższy w stosunku do płyty GPC.
Technologia płyt gaz pod szkłem
Technologia płyt gaz pod szkłem
Płyta gaz pod szkłem Solgaz GPC
 • płyta wyposażona jest w darmowe pola, które nagrzewają się bez pobierania gazu i idealnie nadaja się do podgrzewania potraw,
 • gładka, sterowana dotykowo powierzchnia płyty umożliwia łatwe utrzymanie jej w czystości i pozwala zapomnieć o tłustych osadach,
 • system bezpieczeństwa nieustannie kontroluje to, czy gaz spalany jest prawidłowo,
 • panel sterowania stale monitoruje stan płyty i na bieżąco informuje nas o wszelkich zmianach.
revhunter