Zgłoszenie naprawy
gwarancyjnej i pogwarancyjnej

W celu zgłoszenia reklamacji przygotuj:

 • dowód zakupu
 • zdjęcia wad
 • dane dotyczące produktu (zdjęcie niżej)

Pamiętaj, że wysłanie formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z uznaniem reklamacji.

O statusie złożenia poinformujemy Cię po analizie formularza.

  Proszę zapoznaj się z warunkami gwarancji "7 lat gwarancji na palniki" znajdującej się w instrukcji montażu i obsługi

  Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz opisanie na którym palniku występuje błąd.

  Niezwłocznie należy zakręcić zawór z gazem, wypełnić formularz zgłoszeniowy opisując na którym palniku występuje problem.

  Przed czyszczeniem płyty ceramicznej należy wcześniej zablokować panel sterowania.

  Płyty gazowe posiadają zabezpieczenie po zalaniu panelu sterowania cieczą. W celu odblokowania urządzenia należy wytrzeć do sucha panel dotykowy oraz wyłączyć alarm przyciskiem "wł/wył".

  Należy sprawdzić czy zabudowa urządzenia wykonana jest zgodnie z z instrukcją montażu! Jeżeli zabudowa wykonana jest zgodnie z instrukcją montażu. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz opisanie w jakich okolicznościach pojawia się komunikat.

  Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

  Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz opisanie na którym palniku występuje błąd.

  Należy stosować naczynia, których dno garnka zbliżone jest do wielkości pola grzewczego.

  Niezwłocznie należy zakręcić zawór z gazem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy.

  Płyta gazowa GPC oraz Optimex posiadają funkcję pracy cyklicznej podczas której palniki samoczynnie wygaszają się i ponownie uruchamiają oszczędzając w ten sposób gaz.

  Podczas pracy i po zakończeniu gotowania wentylatory mogą pracować do czasu wychłodzenia urządzenia. Nie jest to wada produktu.

  Przed przystąpieniem do reklamowania towaru prosimy o zresetowanie urządzenia. W tym celu należy odłączyć zasilanie 12V od płyty gazowej na 5-10 minut po czym ponownie ją podłączyć. W przypadku braku poprawy prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

  W celu odblokowania urządzenia należy przytrzymać oznaczenie kluczyka przez około 5-10 sekund.

  W celu przyjęcia zgłoszenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy pamiętać, że gwarant zgodnie z warunkami gwarancji nie odpowiada za wady spowodowane poprzez ustawianie naczyń na panelu dotykowym lub stosowanie naczyń o znacznie większej średnicy dna niż wyznaczone pole.

  Przed przystąpieniem do reklamowania towaru upewnij się, że wtyczka zasilająca płytę nie wysunęła się rozłączając urządzenie. Warto sprawdzić również czy na zasilaczu standardowym świeci się światłem ciągłym zielona dioda.

  Przed przystąpieniem do reklamowania towaru upewnij się, że wtyczka zasilająca płytę nie wysunęła się rozłączając urządzenie. Warto sprawdzić również czy na zasilaczu świeci się światłem ciągłym zielona dioda.

  Ceramika jest elementem eksploatacyjnym, wszelkie zabrudzenia, odbarwienia czy zarysowania nie podlegają gwarancji. Pamiętaj, że zawsze chcąc odświeżyć wygląd możesz ją wymienić w przystępnej cenie. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

  Ceramika jest elementem eksploatacyjnym, Wszelkie szkodzenia szyby ceramicznej nie podlegają gwarancji. Pamiętaj, że nie można korzystać z uszkodzonego urządzenia! Istnieje możliwość odpłatnej wymiany ceramik. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

  Usługa wymiany dyszy jest w pełni usługą odpłatną. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

  W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy na zasilaczu po podłączeniu do gniazdka świeci się zielona dioda światłem ciągłym. Następnie zweryfikować czy wtyczka zasilacza podłączona jest do gniazda 12V pod płytą. Jeżeli zasilacz podłaczony jest prawidłowo a urządzenie dalej nie działa prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

  W pierwszej kolejności prosimy o zweryfikowanie czy oznaczenie gazu do jakiego przystosowane jest urządzenie (informacje tą znaleźć można na tabliczce znamionowej na spodzie obudowy zaznaczonym znakiem "✓") zgadza się z dostarczanym gazem w Państwa mieszkaniu/domu. Jeżeli to się zgadza prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

  Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz opisanie na którym palniku występuje błąd.

  Zaznacz wszystkie

  Zgłoszenie naprawy
  revhunter