Strona główna
Proszę aakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.
Perspective wide High-tech technology background texture. Abstra

SOLGAZ

Ponadczasowa technologia

Nasze płyty gazowe bez płomieni łączą ze sobą nowoczesny design typowy dla płyt indukcyjnych z tradycyjną kuchenką gazową.

Płyty gazowe bez płomieni
DSC06887-scaled

SOLGAZ

Lider rynku płyt gazowych

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w nowoczesnych, funkcjonalnych, a także unikalnych płytach gazowych. Swoją działalność zbudowaliśmy w Polsce i to właśnie tutaj swoje korzenie ma opatentowana przez nas technologia płyt gazowych bez płomieni.

Więcej o Solgaz
icon-2

Płyty gazowe bez płomieni SOLGAZ pozwalają na ograniczenie zużycia gazu nawet do 50%.

icon-3

Działamy na rynku już od 20 lat, a tworzone przez nas produkty zostały opracowane i opatentowane w Polsce.

icon-4

Technologia gazu pod szkłem pozwala uniknąć przypalonych garnków i tłustych osadów nie rezygnując z możliwości gotowania na najwyższym poziomie.

Solgaz – lider rynku płyt gazowych bez płomieni

Polski producent sprzętu AGD wprowadził na rynek i opatentował innowacyjne płyty gazowe bez płomieni. Są one połączeniem eleganckiego, prostego designu, jakim wyróżniają się płyty indukcyjne z tradycyjnym gotowaniem na gazie. Połączenie cech obu działających w różny sposób urządzeń sprawiło, że klienci szukający płyt gazowych Solgaz mylnie nazywają je: indukcja gazowa, kuchnia indukcyjna na gaz czy płyta indukcyjna na gaz.

Dzięki gładkiej powierzchni ceramiki bez wystających rusztów oraz zbędnych zakamarków, w których mogłyby zbierać się zanieczyszczenia, płyty gazowe bez płomieni są łatwe do utrzymania w czystości. Praca cykliczna urządzenia oraz wyposażenie w pola darmowe sprawia, że płyty gazowe Solgaz generują aż do 50% oszczędności na zużyciu gazu do gotowania.

revhunter