SCR Onet
Raty RRSO 0%
Kup teraz!
Tylko do
31.01.2022 r.

Komfortowe gotowanie

Grzanie indukcyjne różni się znacząco od tradycyjnego. Płyta nagrzewa bezpośrednio garnek, dzięki czemu gotowanie na niej jest efektywne, precyzyjne i szybkie, a jej powierzchnia nie staje się gorąca. To właśnie dzięki tym zaletom kuchnie indukcyjne tak szybko zyskują na popularności

Zobacz, którą płytę wybrać

Wybierz model płyty indukcyjnej:

Płyta indukcyjna Solgaz – bezpieczny wybór do nowoczesnej kuchni

Płyty indukcyjne cieszą się ogromną popularnością. Nowoczesna technologia zapewnia bezpieczeństwo i wysoki poziom efektywności, umożliwiając eliminację gazu z domu lub mieszkania. Jak działa płyta indukcyjna? Pod powierzchnią jej pola grzewczego umiejscowione są cewki, które tworzą szybkozmienne pole magnetyczne. Pole oddziałuje z dnem specjalistycznych naczyń, stworzonych do użytku na kuchenkach indukcyjnych. Naczynia nagrzewają się na skutek indukcji prądów wirowych. W naszej ofercie dostępne są płyty indukcyjne z jednym polem grzewczym lub kilkoma, dostosowane do potrzeb klienta.

Jesteśmy producentem płyt indukcyjnych do zabudowy, które umożliwiają efektywne, szybkie i precyzyjne gotowanie. Są niezwykle bezpieczne – nagrzewają jedynie powierzchnię garnka, pozostawiając resztę powierzchni płyty w niskiej temperaturze. Cechują się prostym, minimalistycznym designem, który podkreśli piękno nowoczesnej, jak i klasycznej kuchni.

Obecnie w naszym sklepie znajdziesz dwa modele płyt indukcyjnych pod zabudowę. Model KOMFORT przypadnie do gustu miłośnikom kulinarnych eksperymentów. Z kolei model, KTÓRY NIE ZNA GRANIC zachwyci tych, którzy dysponują dużą kolekcją różnorodnych garnków – umożliwia postawienie ich większej liczby.  Z pewnością znajdziesz idealną płytę indukcyjną dla siebie!

Najlepsza płyta indukcyjna, dostosowana do Twoich potrzeb

Płyta indukcyjna to najlepszy wybór do Twojej kuchni. Wykorzystuje energię elektryczną w 100 procentach i minimalizuje czas gotowania. W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać model KOMFORT lub model, KTÓRY NIE ZNA GRANIC. Obie możliwości zapewniają niezwykłą wygodę oraz bezpieczeństwo gotowania i dostosowują się do indywidualnego stylu życia i sposobu gotowania.

Płyta indukcyjna do zabudowy KOMFORT to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę gotowania. Strefa Flex i wyznaczone pola ułatwiają wybór miejsca, na którym umieścisz naczynie. Lewa strona, czyli strefa Flex, to swego rodzaju odrębna płyta indukcyjna. Pole grzewcze umożliwia gotowanie w dużej brytfance lub kilku mniejszych garnkach bez konieczności dopasowywania wielkości naczyń. Prawa strona wyznacza pola, na których umieścić należy określonej wielkości garnki.

Płyta indukcyjna pod zabudowę, KTÓRA NIE ZNA GRANIC to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią być ograniczeni konkretnymi wielkościami naczyń. Urządzenie samo lokalizuje garnki, bez względu na ich liczbę i rozmiar. Model „który nie zna granic” to niejako płyta indukcyjna z dwoma polami grzewczymi, na której w dowolny sposób możesz ustawiać swoje naczynia. Płyta sama je lokalizuje, uruchamia procesy indukcyjne i ogrzewa tam, gdzie jest to potrzebne. Możesz więc położyć kilka garnków po jednej, a dużą brytfannę po drugiej stronie płyty.

Na płycie indukcyjnej bez ustalonych miejsc grzewczych, gotujesz dokładnie tak, jak w danym momencie jest Ci najwygodniej. Jeśli gotujesz często, lubisz eksperymentować w kuchni i potrzebujesz dużo przestrzeni do gotowania, z pewnością zadowoli Cię płyta indukcyjna, KTÓRA NIE ZNA GRANIC. Dzięki nieograniczonej liczbie pól indukcyjnych postawisz na kuchence tyle naczyń, ile w danym momencie potrzebujesz. Jeśli jednak wolisz prostą kuchnię i minimalną liczbę garnków, a większą ilość jedzenia przygotowujesz okazjonalnie, usatysfakcjonuje Cię model KOMFORT.

Płyta indukcyjna pod zabudowę – jak wybrać sprzęt i na co zwrócić uwagę przy kupnie?

Przy wyborze modelu indukcyjnej płyty ceramicznej szczególną uwagę zwróć na parametry urządzenia i osobiste preferencje. Obie płyty cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa. System detekcji umożliwia włączenie urządzenia tylko w momencie, gdy na polu grzewczym znajduje się naczynie. Płyta wyłącza się natychmiast po zdjęciu garnka.

Zwróć także uwagę na funkcjonalność urządzenia. Płyty indukcyjne Solgaz wyposażone są w funkcje pauzy, minutnika, a także funkcję booster, dzięki której gotowanie stanie się jeszcze szybsze. Ponadto, model płyty, KTÓRA NIE ZNA GRANIC posiada opcję podtrzymywania temperatury. Dzięki niej przygotowany posiłek nie wystygnie zbyt szybko.

Płyta indukcyjna 230V jest niezwykle łatwa w podłączeniu. Wystarczy wyciąć w płycie blatu otwór odpowiedniej wielkości i umieścić w nim urządzenie. Następnie podłączyć płytę indukcyjną do 230V lub 400V. Nominalna łączna moc grzejna płyty wyniesie od 6600 do 7200 W.

Płyty indukcyjne Solgaz pasują wizualnie do niemal każdego wnętrza – z pewnością sprawdzą się także w Twoim. Ich prosty design podkreśli zarówno nowoczesny, jak i klasyczny wystrój kuchni. Czarne, minimalistyczne wykończenie stanowi elegancki i mocny punkt w każdym wnętrzu. Ponadto płyta ceramiczna jest niezwykle prosta w utrzymaniu. Wystarczy, że przetrzesz ją mokrą ściereczką, a silniejsze zabrudzenia usuniesz środkami czystości Solgaz.

Płyty indukcyjne Solgaz – gwarancja, serwis i dostawa

Nasze płyty indukcyjne są objęte gwarancją zgodnie z kartą gwarancyjną. W razie wystąpienia jakiejkolwiek usterki, która mieści się w ramach gwarancji, możesz skontaktować się z serwisem, który przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie i dokona naprawy płyty indukcyjnej. Możesz zakupić sprzęt w sklepie stacjonarnym lub zamówić go przez stronę internetową. Płytę indukcyjną otrzymasz w dogodnym dla Ciebie terminie.

Zawartość koszyka
X

Suma: 0.00 zł

Przejdź do kasy Wróć do zakupów

Funkcja booster w płycie indukcyjnej - co musisz o niej wiedzieć?

Płyty indukcyjne kilka lat temu wprowadziły rewolucję na rynku AGD. Dziś są najchętniej kupowa

Przejdź do artykułu

Jak działa płyta indukcyjna?

Płyty indukcyjne to obecnie najbardziej popularny rodzaj płyt kuchenny, na które się decydujem

Przejdź do artykułu

Czyszczenie płyty indukcyjnej - sprawdź jak wyczyścić płytę indukcyjną?

Płyta indukcyjna wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Dbanie o nią w należyty sposób gwarantuje, ż

Przejdź do artykułu

Jakie garnki do płyty indukcyjnej wybrać? Przegląd naczyń do płyt indukcyjnych

Płyta indukcyjna z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Jednak nie każdy wie jakie gar

Przejdź do artykułu

SERWIS

515 020 434

Infolinia

515 020 420