SOLGAZ i PGNiG łączą siły

Wspólny mianownik, czyli gaz, połączył we współpracy dwie polskie firmy: PGNiG Obrót Detaliczny oraz SOLGAZ. Razem stworzyły one projekt „Gotuj wygodnie i nowocześnie”, aby wspólnie propagować zalety paliwa gazowego oraz płyty gazowej opartej na innowacyjnej technologii gaz-pod-szkłem. 

Firma SOLGAZ to polski producent sprzętu AGD, który opatentował technologię gaz-pod-szkłem, dostarczając konsumentom wyjątkowe rozwiązania. Łączą one w sobie komfort gotowania dostępny do tej pory tylko dla użytkowników płyt elektrycznych i indukcyjnych z wykorzystaniem gazu, który jest jednym z najpopularniejszych i na ten moment najtańszych paliw. Największym w Polsce przedsiębiorstwem, które zajmuje się poszukiwaniami i wydobyciem gazu ziemnego jest PGNiG Obrót Detaliczny. Stąd pod hasłem „Gotuj wygodnie i nowocześnie” ruszyła właśnie wspólna akcja firmy SOLGAZ i PGNiG OD.

Gotuj wygodnie i nowocześnie

Akcja organizowana w ramach współpracy między firmą SOLGAZ a PGNiG OD skupia się na promowaniu nowoczesnych rozwiązań, w których najważniejszy jest komfort i wygoda użytkowania.

Ten program stanowi wyraz wsparcia pomiędzy dwiema polskimi firmami, które łączy wspólny mianownik – paliwo gazowe, będące obecnie najtańszym paliwem na rynku. Stąd pojawił się pomysł wspólnego działania, który zaowocował planami na długofalową współpracę – mówi Ireneusz Bartnikowski, Prezes Zarządu SOLGAZ.

Innowacyjne podejście

Firma SOLGAZ od kilkunastu lat doskonali swoją produkcję, by dostarczać klientom nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Owocem wieloletnich działań firmy jest stworzenie wyjątkowej płyty kuchennej bez płomieni, stanowiący prawdziwą rewolucję w światowym rynku AGD. Marka, która rozpoczynała swoja działalność na zasadzie niewielkiej manufaktury, z sukcesem podbiła serca polskich, jak i zagranicznych konsumentów. Firma zawdzięcza swoją wysoką dynamikę rozwoju niewyczerpanym źródłom pomysłowości, determinacji i konsekwencji działania. Nawiązanie współpracy z gigantem, jakim jest PGNiG OD, to ogromny krok w rozwoju firmy SOLGAZ i motor napędowy do kolejnych działań.

Optymalne gotowanie z płytami „gaz pod szkłem”

W Programie „Gotuj wygodnie i nowocześnie” można kupić płyty gazowe SOLGAZ, będące połączeniem wygody, bezpieczeństwa, funkcjonalności, eleganckiego wzornictwa oraz innowacyjnej technologii – przy jednoczesnej optymalizacji kosztów gotowania. Według niezależnych badań, płyta gaz pod szkłem firmy SOLGAZ zużywa do 50% mniej gazu niż tradycyjna kuchenka gazowa. Projektanci ukryli pod ceramiką katalityczne palniki gazowe, które zamieniają ciepło otrzymane ze spalania gazu na promieniowanie podczerwone. Palniki tych kuchenek pracują cyklicznie, czyli wyłączają pobieranie gazu, gdy powierzchnia jest już odpowiednio nagrzana, a uruchamiają się wtedy, gdy jest to konieczne. Gaz pod szkłem to opatentowana przez firmę SOLGAZ technologia, która gwarantuje użytkownikom bezpieczne oraz proste w obsłudze i czyszczeniu rozwiązanie. Palniki ukryte pod ceramiką sprawiają, iż utrzymanie płyty w czystości jest niezwykle łatwe, a gładka powierzchnia bez jakichkolwiek wystających elementów jak pokrętła czy ruszty jest gwarancją estetycznego wyglądu podczas codziennego użytkowania.

Proponowane artykuły

Czym różni się płyta ceramiczna od indukcyjnej – jaką płytę grzewczą wybrać

Czym różni się płyta ceramiczna od indukcyjnej – jaką płytę grzewczą wybrać

Płyta ceramiczna czy indukcyjna? Na to pytania odpowiada sobie każdy, który stoi przed wyborem płyty grzewczej zasilanej na prąd. Zasady...

CZYTAJ DALEJ
Przepis na: DOMOWY CHLEB Z ZIARNAMI BEZ ZAKWASU

Przepis na: DOMOWY CHLEB Z ZIARNAMI BEZ ZAKWASU

Smak z dzieciństwa? Domowy chleb pieczony przez babcię… Mmmm… Pamiętasz ten zapach, ten smak i tę cudownie chrupiącą skórkę? Na...

CZYTAJ DALEJ
Oznaczenia na piekarniku – jak czytać symbole na piekarniku?

Oznaczenia na piekarniku – jak czytać symbole na piekarniku?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze możliwości piekarnika są o niebo większe aniżeli tego sprzed 10 czy 20 lat. Funkcji...

CZYTAJ DALEJ
revhunter