Raty RRSO 0%
Tylko do
28.02.2019 r.

Płyty gazowe

Jaką płytę gazową wybrać?

Wybór płyty gazowej nie jest prosty. Wielu producentów zachęca nas niskimi cenami, ale na tym elemencie wyposażenia kuchni nie ma co oszczędzać: przecież to płyta jest najważniejszym urządzeniem potrzebnym do przygotowania posiłku. Solgaz oferuje dwa różne, ale równie innowacyjne rozwiązania: płytę gazową bez płomieni, oraz płytę, która sama gotuje. Która będzie lepsza dla Ciebie? Zobacz niżej krótkie podsumowanie.

Gaz pod szkłem
Płyta gazowa bez płomieni

 

Płyty gazowe 1

  • Dzięki technologii gaz-pod-szkłem wszystko schowane jest pod płytą ceramiczną
  • Zużywa do 50% mniej gazu niż tradycyjna kuchenka
  • Gaz spalany jest w temperaturze ok. 800°C, przez co spaliny nie zostawiają tłustych osadów na naczyniach i meblach
  • Nie wymaga specjalnych garnków

Gaz na szkle
Twój asystent w kuchni

 

Płyty gazowe 2

  • Innowacyjne czujniki pozwalają na utrzymanie wybranej, stałej temperatury w garnku
  • 25 poziomów mocy umożliwia precyzyjne gotowanie
  • Funkcja czajnika elektrycznego – automatycznie wyłącza palnik po zagotowaniu wody
  • Lekkie, żeliwne ruszty z możliwością mycia w zmywarce

Płyty gazowe 3

Płyty gazowe
bez płomieni

Łatwe Czyszczenie

W płytach gazowych bez płomieni nie ma odstających palników i rusztów, dzięki czemu płyta, nie tylko ładnie wygląda, ale również łatwo się czyści. Gładką, ceramiczną powierzchnię wystarczy przetrzeć po gotowaniu, aby zawsze wyglądała świetnie.

Czysta oszczędność

Specjalne katalityczne palniki montowane w płytach bez płomieni spalają gaz o wiele dokładniej niż ich tradycyjne odpowiedniki. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu pracy cyklicznej oraz pól darmowych kuchnie GPC zużywają

do 50%
mniej gazu

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas zawsze priorytetem. Kuchnie GPC posiadają więcej systemów zabezpieczających niż tradycyjne kuchenki gazowe. Nad spalaniem gazu cały czas czuwa nasza elektronika, która poinformuje nas o wszelkich nieprawidłowościach w spalaniu gazu oraz zasygnalizuje np. że coś wykipiało nam z garnka.

Niezawodność

Płyty gaz-pod-szkłem produkujemy już od 15 lat. Zastosowana technologia to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa. Palniki objęliśmy aż 7 letnią gwarancją.

Płyty gazowe 4

Płyta, ktora,
sama gotuje

Inteligentny czujnik

Płyta GNC 4-AUTO wyposażona została w specjalny czujnik umieszczony na środku palnika. Dzięki niemu płyta dokładnie wie co dzieje się w garnku i może gotować zupełnie automatycznie. Wystarczy, że wybierzemy ile stopni Celsjusza potrzebujemy w garnku, a płyta sama będzie zwiększać i zmniejszać temperaturę, aby ją utrzymać.

Gotowanie na poziomie

W naszej płycie wykorzystywany jest dotykowy panel sterowania umożlwiający precyzyjną kontrolę nad wielkością płomienia. To koniec ustawiania gazu „na oko”. Teraz zawsze wiesz z jaką mocą pracuje płyta i możesz ustawić ją według upodobań korzystając z aż:

25
poziomów mocy

Bezpieczeństwo

Solgaz GNC 4-AUTO to najbezpieczniejsza płyta gazowa dostępna na rynku. Dzięki naszej opatentowanej technologii płyta wyposażona została w zabezpieczenia przed: zalaniem, pożarem, czy zdmuchnięciem płomienia. Płytę można także zablokować, aby nie została przypadkowo uruchomiona przez nasze pociechy.

Dodatkowe funkcje

Nie tylko możesz kontrolować temperaturę, ale w codziennym gotowaniu wykorzystać także dodatkowe funkcje takie jak: booster, pauza, timer czy automatyczne zagotowanie wody. Takich ułatwień nie znajdziesz w żadnej innej płycie gazowej.

Dalej nie wiesz co wybrać?

Zobacz poradnik zakupowy

Zawartość koszyka
X

Suma: 0.00 zł

Przejdź do kasy Wróć do zakupów

Masz więcej pytań

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE

SERWIS

515 020 434

Infolinia

515 020 420