SCR Onet
Do 50% niższe zużycie gazu

Płyta gazowa
bez płomieni
Gaz pod szkłem

KUP TERAZ

Do 50% niższe zużycie gazu

Dzięki specjalnej konstrukcji palników, polom darmowym oraz pracy cyklicznej płyty gazowe bez płomieni zużywają do 50% gazu mniej niż tradycyjne kuchenki gazowe.

Palniki gazowe ukryte pod szkłem

Dzięki temu wyjątkowemu rozwiązaniu, temperatura spalania gazu wynosi nawet 800°C. To niemal dwa razy tyle co w tradycyjnej kuchence gazowej.

Bardzo bezpieczna płyta

W płycie zainstalowane są dodatkowe systemy zabezpieczeń. Specjalne sondy cały czas kontrolują czy gaz spalany jest prawidłowo, a na panelu sterownia odnajdziemy komunikaty informujące o stanie płyty.

Brak osadów i tłustych plam

Cała płyta pokryta jest gładką ceramiczną powierzchnią. Nie ma tu odstających rusztów i palników oraz zakamarków, w których mógłby zbierać się brud.

Polska opatentowana technologia

W płytach GPC dosłownie nie ma płomienia. Gaz spalany jest katalitycznie w specjalnie zaprojektowanym palniku, który schowaliśmy pod ceramiką.

Opinie naszych klientów

Grzegorz Stankiewicz

A ja z czystym sumieniem polecam szklana płytę gazowa firmy Solgaz i piekarnik Solgaz. A najchetniej kupilbym teraz 5-cio planikowa. płytę

Pawel Pietrowski

Mam taką,rewelacja, 3 lata a pracuje jak nowa :).

Piotr Drechny

Najlepsza płyta firmy Solgaz gazowa pod szkłem bardzo super bardzo tanio co do gazu 50 procent oszczędnosci co do kuchenki gazowej standard cena może trochę droższa ale bardzo polecam.

Zdzislaw Mercedes

Mam taką strzał w dziesiątkę polecam.

Jacek Brzeźiński

Solgaz ma całkiem fajne produkty. Mi się ich design podoba. I do tego bardzo funkcjonalne. Mam ich okap z ta funkcją automatycznego włączania. Genialna sprawa.

atabaluga

super dla rodziny2+2. Często zdarza mi się gotować niemal na wszystkich palnikach jednocześnie :) rzeczywiście można powiedzieć, że ta płyta gotuje sama a my musimy jedynie odpowiednio ją ustawić i postawić na niej garnki. Płyta jest ceramiczna więc nie mam większych problemów z utrzymaniem jej w czystości.

runa33

ja też należe do zadowolonych klientów. nie ma uwag jeśli chodzi o ilość palników, ich rozkład i wielkość czy czas nagrzewania. Służy nam już bez żadnych awarii prawie 2 lata.

kobuza

bardzo elegancka, ceramiczna płyta gazowa. idealnie pasuje do nowocześnie urządzonej kuchni. funkcjonalna, bezawaryjna i wykonana z porządnie wykonanych materiałów.

Alina

Odkąd tą płytę zobaczyłam u mej siostry w kuchni już wiedziałam, że będę mieć identyczną w chwili kiedy wezmę się za remont kuchni. No i mam. Jestem szczęśliwą jej posiadaczką. Zadowoloną z łatwości użytkowania i czyszczenia jak i oszczędności jakie wprowadziła do naszego budżetu dzięki mniejszemu zużyciu gazu.

pizuzka

Solgaz po raz kolejny dał się poznać z dobrej strony. Płyta dobrze zaprojektowana i wykonana, stabilna, mocna i bezawaryjna póki co ( używamy jej od mniej więcej roku). Cena ok, kontakt z działem obsługi klienta na plus.

Wymiary płyt

 
  GPC 4+1 GPC 3+1
Wysokość 580 mm 580 mm
Szerokość 495 mm 495 mm
Głębokość 105 mm 105 mm
 
  GPC 4+2 GPC 2+1
Wysokość 770 mm 335 mm
Szerokość 495 mm 495 mm
Głębokość 105 mm 105 mm
 
  PŁYTA GAZOWA GPC 4+1 PŁYTA GAZOWA GPC 3+1 PŁYTA GAZOWA GPC 4+2 PŁYTA GAZOWA GPC 2+1
Wysokość 495 mm 495 mm 495 mm 495 mm
Szerokość 580 mm 580 mm 770 mm 335 mm
Głębokość 105 mm 105 mm 105 mm 105 mm

Tylko teraz darmowa wysyłka!
Wybierz model i kup płytę gaz pod szkłem

4+1 PŁYTA GAZOWA GPC 4+1 2480 zł KUP TERAZ
3+1 PŁYTA GAZOWA GPC 3+1 2240 zł KUP TERAZ
4+2 PŁYTA GAZOWA GPC 4+2 2840 zł KUP TERAZ
2+1 PŁYTA GAZOWA GPC 2+1 1560 zł KUP TERAZ