About

Witamy w świecie firmy Solgaz – miejscu na mapie Polski, które od 2002 roku może być nazywane “Stolicą kuchennych innowacji”.

POZNAJ NAS

"Naszą przewagę konkurencyjną budujemy na innowacji i wyróżnieniu oferując produkty jakich inni producenci nie mają. Jesteśmy dla Klientów, którzy wymagają więcej i nie zadowalają się standardowymi, masowo produkowanymi urządzeniami. Spełniamy oczekiwania osób, które nie godzą się na wyroby zużywające dużo prądu a jednocześnie ekologiczne i energooszczędne płyty gazowe nie odpowiadają im ze względów estetycznych. Nasz sztandarowy produkt łączy w sobie energooszczędną technologię gazową z estetyką i łatwością w utrzymaniu w czystości płyty ceramicznej

Ireneusz Bartnikowski

Prezes firmy SOLGAZ

Technologia inspiruje

Do działania napędza nas to co najbardziej wyróżnia naszą firmę – pasja konstruktorów. Pionierów w wykreowanej przez siebie dziedzinie. Nie mogliśmy sobie pozwolić na tworzenie „zwykłych sprzętów AGD”. Takich firm jest wiele, ale to nas technologia inspiruje.

 • 2002

  COMMENCEMENT OF OPERATIONSThe idea of flameless gas cooking surfaces needed to be turned into a product, and so we established the Solgaz company.

 • 2009

  A NEW GENERATION OF GAS COOKING SURFACESAfter obtaining the relevant patents and permits, and following a long period of testing and collecting customer opinions, we decided to improve the heating surfaces and create the GPC series (named after Gas Ceramic Plates).

 • 11 / 2014

  NEW HEADQUARTERSOur facilities in Marcinowice were a bit cramped, so we moved the factory, warehouse and office to Świdnica, where a new building of the Wałbrzych Special Economic Zone awaited us.

 • 01 / 2015

  Smart hoods and induction cooktopsCustomer comments inspired us to expand our range of products to include smart hoods and induction cooktops.

 • 02 / 2015

  OvensIn accordance with Customer requests, we decided to extend our company's product range by beautiful black ovens

Nasze nagrody i wyroznienia

 • Flameless gas stoves more efficient and cleaner

  Flameless gas stoves more efficient and cleaner
 • Варочные поверхности экономят газ

  Варочные поверхности экономят газ
 • Cận cảnh bếp ga không ngọn lửa gây sốt thế giới

  Cận cảnh bếp ga không ngọn lửa gây sốt thế giới

Masz wiecej pytan

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE

Infolinia

515 020 420

SERWIS

515 020 434